UEP2A010MDD1TA
NichiconNichicon
UEP2A010MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP2A010MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UEP2A010MDD1TA.pdf2.UEP2A010MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UEP2A010MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP2A010MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 753913 pcs Datuen fitxa 1.UEP2A010MDD1TA.pdf2.UEP2A010MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose