UEP1V471MHD1TO
NichiconNichicon
UEP1V471MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1V471MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1V471MHD1TO.pdf2.UEP1V471MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UEP1V471MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1V471MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126287 pcs Datuen fitxa 1.UEP1V471MHD1TO.pdf2.UEP1V471MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UEP balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose