UEP1A222MHD
NichiconNichicon
UEP1A222MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1A222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1A222MHD.pdf2.UEP1A222MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UEP1A222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1A222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57132 pcs Datuen fitxa 1.UEP1A222MHD.pdf2.UEP1A222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0465A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16739
UEP1A222MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UEP1A220MDD1TD
UEP1A220MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 498310 pcs
Deskarga: UEP1A220MDD1TD.pdf
RFQ
UEP1A330MDD1TD
UEP1A330MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 578378 pcs
Deskarga: UEP1A330MDD1TD.pdf
RFQ
UEP1A222MHD1TN
UEP1A222MHD1TN
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL