UEP1A220MDD
NichiconNichicon
UEP1A220MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1A220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1A220MDD.pdf2.UEP1A220MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UEP1A220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1A220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 499015 pcs Datuen fitxa 1.UEP1A220MDD.pdf2.UEP1A220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UEP balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose