UDB1H1R5MPM1TD
NichiconNichicon
UDB1H1R5MPM1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UDB1H1R5MPM1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UDB1H1R5MPM1TD.pdf2.UDB1H1R5MPM1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UDB1H1R5MPM1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UDB1H1R5MPM1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 588474 pcs Datuen fitxa 1.UDB1H1R5MPM1TD.pdf2.UDB1H1R5MPM1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UDB Ripple Current @ maiztasun handia 245mA @ 13kHz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-13358-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1.5µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1.5µF eskaerak Audio