UDB1H1R5MPM1TA
NichiconNichicon
UDB1H1R5MPM1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UDB1H1R5MPM1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UDB1H1R5MPM1TA.pdf2.UDB1H1R5MPM1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UDB1H1R5MPM1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UDB1H1R5MPM1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439176 pcs Datuen fitxa 1.UDB1H1R5MPM1TA.pdf2.UDB1H1R5MPM1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UDB Ripple Current @ maiztasun handia 245mA @ 13kHz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1.5µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapazitantzia 1.5µF