UCY2V820MHD6
NichiconNichicon
UCY2V820MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2V820MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2V820MHD6.pdf2.UCY2V820MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCY2V820MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2V820MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42118 pcs Datuen fitxa 1.UCY2V820MHD6.pdf2.UCY2V820MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 785mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.57A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4843
493-4843-1-ND
UCY2V820MHD6-ND
UCY2V820MHD6TN
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 82µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF