UCY2V680MHD6
NichiconNichicon
UCY2V680MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2V680MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2V680MHD6.pdf2.UCY2V680MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UCY2V680MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2V680MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48255 pcs Datuen fitxa 1.UCY2V680MHD6.pdf2.UCY2V680MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.38A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose