UCS2D331MHD
NichiconNichicon
UCS2D331MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCS2D331MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UCS2D331MHD.pdf2.UCS2D331MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCS2D331MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCS2D331MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34090 pcs Datuen fitxa 1.UCS2D331MHD.pdf2.UCS2D331MHD.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.22A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-7338
Q2942013
UCS2D331MHD-ND
USC2D331MHD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF