UCS2D271MNY9
NichiconNichicon
UCS2D271MNY9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCS2D271MNY9
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UCS2D271MNY9.pdf2.UCS2D271MNY9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCS2D271MNY9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCS2D271MNY9 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24247 pcs Datuen fitxa 1.UCS2D271MNY9.pdf2.UCS2D271MNY9.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.265A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.53A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4429
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF