UBY1E123MHL
NichiconNichicon
UBY1E123MHL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1E123MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UBY1E123MHL.pdf2.UBY1E123MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBY1E123MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1E123MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19212 pcs Datuen fitxa 1.UBY1E123MHL.pdf2.UBY1E123MHL.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.468A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.08A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14631
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 12000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 12000µF