UBX1V102MHL
NichiconNichicon
UBX1V102MHL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX1V102MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UBX1V102MHL.pdf2.UBX1V102MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBX1V102MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX1V102MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24801 pcs Datuen fitxa 1.UBX1V102MHL.pdf2.UBX1V102MHL.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 871mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.3A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13060
UBX1V102MHL-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 1000µF