UBX1V101MPL1TD
NichiconNichicon
UBX1V101MPL1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX1V101MPL1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UBX1V101MPL1TD.pdf2.UBX1V101MPL1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBX1V101MPL1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX1V101MPL1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183277 pcs Datuen fitxa 1.UBX1V101MPL1TD.pdf2.UBX1V101MPL1TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 400mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13219-3
UBX1V101MPD1TD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 100µF