UBT1J101MPD1TD
NichiconNichicon
UBT1J101MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1J101MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UBT1J101MPD1TD.pdf2.UBT1J101MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBT1J101MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1J101MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316450 pcs Datuen fitxa 1.UBT1J101MPD1TD.pdf2.UBT1J101MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 345mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 690mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13105-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 410 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 100µF eskaerak Automotive