UBT1H4R7MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1H4R7MPD8TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.UBT1H4R7MPD8TD.pdf2.UBT1H4R7MPD8TD.pdf
  • Mezua
UBT1H4R7MPD8TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1H4R7MPD8TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 687219 pcs Datuen fitxa 1.UBT1H4R7MPD8TD.pdf2.UBT1H4R7MPD8TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 85mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBT1H4R7MPD
UBT1H4R7MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL