RR70J151MDN1KX
NichiconNichicon
RR70J151MDN1KX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR70J151MDN1KX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.RR70J151MDN1KX.pdf2.RR70J151MDN1KX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RR70J151MDN1KXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR70J151MDN1KX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 374215 pcs Datuen fitxa 1.RR70J151MDN1KX.pdf2.RR70J151MDN1KX.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RR7
Ripple Current @ maiztasuna baxua 560mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.6A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm Deskribapen zehatza 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose