RR70J151MDN1
NichiconNichicon
RR70J151MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR70J151MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.RR70J151MDN1.pdf2.RR70J151MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RR70J151MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR70J151MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150130 pcs Datuen fitxa 1.RR70J151MDN1.pdf2.RR70J151MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RR7
Ripple Current @ maiztasuna baxua 560mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.6A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-3704
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RR70J102MDN1
RR70J102MDN1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V TH
Stockean: 118806 pcs
Deskarga: RR70J102MDN1.pdf
RFQ
RR70G821MDN1
RR70G821MDN1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Stockean: 334173 pcs
Deskarga: RR70G821MDN1.pdf
RFQ
RR70J151MDN1PX
RR70J151MDN1PX
deskribapena: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H