RNU1E391MDNASQ
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1E391MDNASQ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V T/H
Fitxak: 1.RNU1E391MDNASQ.pdf2.RNU1E391MDNASQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNU1E391MDNASQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1E391MDNASQ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36584 pcs Datuen fitxa 1.RNU1E391MDNASQ.pdf2.RNU1E391MDNASQ.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16406
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm
Deskribapen zehatza 390µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF