RNU1E331MDNASQPH
NichiconNichicon
RNU1E331MDNASQPH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1E331MDNASQPH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H
Fitxak: 1.RNU1E331MDNASQPH.pdf2.RNU1E331MDNASQPH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNU1E331MDNASQPHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1E331MDNASQPH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65005 pcs Datuen fitxa 1.RNU1E331MDNASQPH.pdf2.RNU1E331MDNASQPH.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16405-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF