RNU1D391MDN1KX
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1D391MDN1KX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H
Fitxak: 1.RNU1D391MDN1KX.pdf2.RNU1D391MDN1KX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNU1D391MDN1KXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1D391MDN1KX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122002 pcs Datuen fitxa 1.RNU1D391MDN1KX.pdf2.RNU1D391MDN1KX.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 497mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 4.97A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16397-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm
Deskribapen zehatza 390µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF