RNU1C471MDNASQPH
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1C471MDNASQPH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNU1C471MDNASQPH.pdf2.RNU1C471MDNASQPH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
RNU1C471MDNASQPHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1C471MDNASQPH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 173411 pcs Datuen fitxa 1.RNU1C471MDNASQPH.pdf2.RNU1C471MDNASQPH.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 610mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 6.1A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm Deskribapen zehatza 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNU1C471MDNASQ
RNU1C471MDNASQ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H