RNS1C680MDN1
NichiconNichicon
RNS1C680MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNS1C680MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNS1C680MDN1.pdf2.RNS1C680MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
RNS1C680MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNS1C680MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 294213 pcs Datuen fitxa 1.RNS1C680MDN1.pdf2.RNS1C680MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNS
Ripple Current @ maiztasuna baxua 360mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.6A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm Deskribapen zehatza 68µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNS1C470MDS1
RNS1C470MDS1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H
Stockean: 163333 pcs
Deskarga: RNS1C470MDS1.pdf
RFQ
RNS1C470MDS1JX
RNS1C470MDS1JX
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 501024 pcs
Deskarga: RNS1C470MDS1JX.pdf
RFQ
RNS1C680MDN1PX
RNS1C680MDN1PX
deskribapena: CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H