RNS1C470MDS1PX
NichiconNichicon
RNS1C470MDS1PX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNS1C470MDS1PX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNS1C470MDS1PX.pdf2.RNS1C470MDS1PX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RNS1C470MDS1PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNS1C470MDS1PX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 621179 pcs Datuen fitxa 1.RNS1C470MDS1PX.pdf2.RNS1C470MDS1PX.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series FPCAP, RNS
Ripple Current @ maiztasuna baxua 240mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 2.4A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 42 mOhm Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 42 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNS1C680MDN1PX
RNS1C680MDN1PX
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H
Stockean: 329237 pcs
Deskarga: RNS1C680MDN1PX.pdf
RFQ
RNS1C680MDN1KX
RNS1C680MDN1KX
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 117279 pcs
Deskarga: RNS1C680MDN1KX.pdf
RFQ
RNS1C470MDS1
RNS1C470MDS1
deskribapena: CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H