RNS1C181MDN1
NichiconNichicon
RNS1C181MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNS1C181MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNS1C181MDN1.pdf2.RNS1C181MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
RNS1C181MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNS1C181MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318234 pcs Datuen fitxa 1.RNS1C181MDN1.pdf2.RNS1C181MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNS
Ripple Current @ maiztasuna baxua 470mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 4.7A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm Deskribapen zehatza 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose