RNS1C101MDN1
NichiconNichicon
RNS1C101MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNS1C101MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNS1C101MDN1.pdf2.RNS1C101MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNS1C101MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNS1C101MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118940 pcs Datuen fitxa 1.RNS1C101MDN1.pdf2.RNS1C101MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNS
Ripple Current @ maiztasuna baxua 390mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.9A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16585
RNS1C101MDN1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 mOhm
Deskribapen zehatza 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF