RNS0J151MDN1KX
NichiconNichicon
RNS0J151MDN1KX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNS0J151MDN1KX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.RNS0J151MDN1KX.pdf2.RNS0J151MDN1KX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
RNS0J151MDN1KXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNS0J151MDN1KX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125512 pcs Datuen fitxa 1.RNS0J151MDN1KX.pdf2.RNS0J151MDN1KX.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNS
Ripple Current @ maiztasuna baxua 390mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.9A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14219-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF