RNS0J151MDN1
NichiconNichicon
RNS0J151MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNS0J151MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.RNS0J151MDN1.pdf2.RNS0J151MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
RNS0J151MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNS0J151MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 431178 pcs Datuen fitxa 1.RNS0J151MDN1.pdf2.RNS0J151MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNS
Ripple Current @ maiztasuna baxua 390mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.9A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 mOhm Deskribapen zehatza 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNS0J151MDN1KX
RNS0J151MDN1KX
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H