RNE1C471MDN1
NichiconNichicon
RNE1C471MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNE1C471MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNE1C471MDN1.pdf2.RNE1C471MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNE1C471MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNE1C471MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91766 pcs Datuen fitxa 1.RNE1C471MDN1.pdf2.RNE1C471MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNE
Ripple Current @ maiztasuna baxua 540mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.4A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14786
RNE1C471MDN1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm
Deskribapen zehatza 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF