RNE1C102MDN1PH
NichiconNichicon
RNE1C102MDN1PH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNE1C102MDN1PH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNE1C102MDN1PH.pdf2.RNE1C102MDN1PH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
RNE1C102MDN1PHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNE1C102MDN1PH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23805 pcs Datuen fitxa 1.RNE1C102MDN1PH.pdf2.RNE1C102MDN1PH.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RNE
Ripple Current @ maiztasuna baxua 610mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 6.1A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14213-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm
Deskribapen zehatza 1000µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF