QXP2E473JRPT
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2E473JRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2E473JRPT.pdf2.QXP2E473JRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXP2E473JRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2E473JRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 185356 pcs Datuen fitxa 1.QXP2E473JRPT.pdf2.QXP2E473JRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.220" W (16.00mm x 5.60mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.476" (12.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF