QXP2E335JRP7FX
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2E335JRP7FX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2E335JRP7FX.pdf2.QXP2E335JRP7FX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
QXP2E335JRP7FXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2E335JRP7FX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 41560 pcs Datuen fitxa 1.QXP2E335JRP7FX.pdf2.QXP2E335JRP7FX.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.571" W (31.50mm x 14.50mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Altuera - Eserita (Max) 1.197" (30.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF