QXP2E224JRPT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2E224JRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2E224JRPT.pdf2.QXP2E224JRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXP2E224JRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2E224JRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 146132 pcs Datuen fitxa 1.QXP2E224JRPT.pdf2.QXP2E224JRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.291" W (21.00mm x 7.40mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.547" (13.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF