QXP2E155JRP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2E155JRP7FT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2E155JRP7FT.pdf2.QXP2E155JRP7FT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
QXP2E155JRP7FTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2E155JRP7FT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 46937 pcs Datuen fitxa 1.QXP2E155JRP7FT.pdf2.QXP2E155JRP7FT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.465" W (26.50mm x 11.80mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Altuera - Eserita (Max) 1.032" (26.20mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF