QXP2E105JRPT
NichiconNichicon
QXP2E105JRPT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2E105JRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: 1.QXP2E105JRPT.pdf2.QXP2E105JRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QXP2E105JRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2E105JRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40746 pcs Datuen fitxa 1.QXP2E105JRPT.pdf2.QXP2E105JRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.390" W (26.50mm x 9.90mm) Series QXP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-14707
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.756" (19.20mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1µF