QXK2J333JTPTZH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J333JTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J333JTPTZH.pdf2.QXK2J333JTPTZH.pdf3.QXK2J333JTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXK2J333JTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J333JTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.280" W (15.50mm x 7.10mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.524" (13.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF