QXK2J225KTP7FX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J225KTP7FX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J225KTP7FX.pdf2.QXK2J225KTP7FX.pdf3.QXK2J225KTP7FX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
QXK2J225KTP7FXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J225KTP7FX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.728" W (30.50mm x 18.50mm) Series QXK
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 2.2µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QXK2J224KTP7ZHFT
QXK2J224KTP7ZHFT
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Stockean: 97577 pcs
Deskarga: QXK2J224KTP7ZHFT.pdf
RFQ
QXK2J333JTP
QXK2J333JTP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Stockean: 150807 pcs
Deskarga: QXK2J333JTP.pdf
RFQ
QXK2J225KTP
QXK2J225KTP
deskribapena: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL