QXK2E335KTP7ZHFX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2E335KTP7ZHFX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2E335KTP7ZHFX.pdf2.QXK2E335KTP7ZHFX.pdf3.QXK2E335KTP7ZHFX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
QXK2E335KTP7ZHFXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2E335KTP7ZHFX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.421" W (31.00mm x 10.70mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.969" (24.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF