QXK2E335JTPTZH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2E335JTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2E335JTPTZH.pdf2.QXK2E335JTPTZH.pdf3.QXK2E335JTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
QXK2E335JTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2E335JTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.421" W (31.00mm x 10.70mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.811" (20.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF