QXK2E105JTP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2E105JTP7FM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2E105JTP7FM.pdf2.QXK2E105JTP7FM.pdf3.QXK2E105JTP7FM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXK2E105JTP7FMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2E105JTP7FM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 1UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.280" W (18.50mm x 7.10mm) Series QXK
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1µF