QXK2E104KTP7FG
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2E104KTP7FG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2E104KTP7FG.pdf2.QXK2E104KTP7FG.pdf3.QXK2E104KTP7FG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
QXK2E104KTP7FGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2E104KTP7FG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.205" W (11.00mm x 5.20mm) Series QXK
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.567" (14.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF