QAK2J334KTP
NichiconNichicon
QAK2J334KTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QAK2J334KTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: 1.QAK2J334KTP.pdf2.QAK2J334KTP.pdf
  • Mezua
QAK2J334KTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QAK2J334KTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26533 pcs Datuen fitxa 1.QAK2J334KTP.pdf2.QAK2J334KTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" W, 0.354" T x 1.102" L (18.50mm, 9.00mm x 28.00mm) Series QAK
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 493-13025
QAK2J334KTP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Axial kapazitantzia 0.33µF