QAK2J155KTP
NichiconNichicon
QAK2J155KTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QAK2J155KTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: 1.QAK2J155KTP.pdf2.QAK2J155KTP.pdf
  • Mezua
QAK2J155KTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QAK2J155KTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17881 pcs Datuen fitxa 1.QAK2J155KTP.pdf2.QAK2J155KTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.984" W, 0.571" T x 1.732" L (25.00mm, 14.50mm x 44.00mm) Series QAK
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 493-13029
QAK2J155KTP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Axial kapazitantzia 1.5µF