PLS0J471MDO1TD
NichiconNichicon
PLS0J471MDO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLS0J471MDO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.PLS0J471MDO1TD.pdf2.PLS0J471MDO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PLS0J471MDO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLS0J471MDO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216519 pcs Datuen fitxa 1.PLS0J471MDO1TD.pdf2.PLS0J471MDO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLS
Ripple Current @ maiztasun handia 5.5A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14160-2
493-14160-2-ND
PLS0J471MDO1TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm Deskribapen zehatza 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLS0J331MDL4
PLS0J331MDL4
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 114396 pcs
Deskarga: PLS0J331MDL4.pdf
RFQ
PLS0J471MDO1
PLS0J471MDO1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H