PLS0G681MDO1TD
NichiconNichicon
PLS0G681MDO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLS0G681MDO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Fitxak: 1.PLS0G681MDO1TD.pdf2.PLS0G681MDO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PLS0G681MDO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLS0G681MDO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56211 pcs Datuen fitxa 1.PLS0G681MDO1TD.pdf2.PLS0G681MDO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLS
Ripple Current @ maiztasun handia 5.8A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14157-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm Deskribapen zehatza 680µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose