PLF0E561MCO8TD
NichiconNichicon
PLF0E561MCO8TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLF0E561MCO8TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Fitxak: 1.PLF0E561MCO8TD.pdf2.PLF0E561MCO8TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
PLF0E561MCO8TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLF0E561MCO8TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97085 pcs Datuen fitxa 1.PLF0E561MCO8TD.pdf2.PLF0E561MCO8TD.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series PLF
Ripple Current @ maiztasun handia 5.6A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14083-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm Deskribapen zehatza 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose