LQR2V103MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2V103MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LQR2V103MSEJBN.pdf2.LQR2V103MSEJBN.pdf3.LQR2V103MSEJBN.pdf
Stock egoera 981 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
  • Mezua
LQR2V103MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2V103MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 30.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42.28A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF
Produktu erlazionatuak
LQR2V103MSEJBB
LQR2V103MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 941 pcs
Deskarga: LQR2V103MSEJBB.pdf
RFQ
LQR2V153MSEJBB
LQR2V153MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 512 pcs
Deskarga: LQR2V153MSEJBB.pdf
RFQ
LQR2V103MSEJ
LQR2V103MSEJ