LQR2V103MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2V103MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LQR2V103MSEHBB.pdf2.LQR2V103MSEHBB.pdf3.LQR2V103MSEHBB.pdf
Stock egoera 915 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LQR2V103MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2V103MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 31.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 43.54A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LQR2V102MSEC
LQR2V102MSEC
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 4762 pcs
Deskarga: LQR2V102MSEC.pdf
RFQ
LQR2V103MSEH
LQR2V103MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW