LNY2G392MSEF
NichiconNichicon
LNY2G392MSEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2G392MSEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNY2G392MSEF.pdf2.LNY2G392MSEF.pdf3.LNY2G392MSEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNY2G392MSEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2G392MSEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1233 pcs Datuen fitxa 1.LNY2G392MSEF.pdf2.LNY2G392MSEF.pdf3.LNY2G392MSEF.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.32A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9248
LNY2G392MSEF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.693" (170.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3900µF