LNY2G332MSEF
NichiconNichicon
LNY2G332MSEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2G332MSEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNY2G332MSEF.pdf2.LNY2G332MSEF.pdf3.LNY2G332MSEF.pdf
  • Mezua
LNY2G332MSEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2G332MSEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1554 pcs Datuen fitxa 1.LNY2G332MSEF.pdf2.LNY2G332MSEF.pdf3.LNY2G332MSEF.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 17.36A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9246
LNY2G332MSEF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 5.709" (145.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF