LNY2G122MSEF
NichiconNichicon
LNY2G122MSEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2G122MSEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNY2G122MSEF.pdf2.LNY2G122MSEF.pdf3.LNY2G122MSEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNY2G122MSEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2G122MSEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2270 pcs Datuen fitxa 1.LNY2G122MSEF.pdf2.LNY2G122MSEF.pdf3.LNY2G122MSEF.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.94A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9238
LNY2G122MSEF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.559" (65.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF